KONST / Litografier / Färglitografi 13073041
nr 1307 3041
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, ramens innermått: 36x27 cm
Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:16:08
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Bengt Böckman
Läs mer om Bengt Böckman